Načítám Akce

« All Akce

Zasedání Okresního sněmu OMS Třebíč

27 října, 16:00

Akce proběhne za dodržení aktuálně platných epidemiologických opatření:

Dle současně platných opatření proti COVID 19 se sněm může konat a proběhne tak podle plánu od 16 hod. (prezence od 14:30 hod.). Při zaslání pozvánky jsme avizovali, že před sněmem upřesníme aktuální opatření proti CoVID 19. Posíláme tedy pravidla tak, jak budou platit od pondělí 25.10.2021. Předpokládáme tak, že se již do středy nebudou měnit.

 

!!! Účastníci sněmu musí splnit následující: !!!

  • Na sněm se zakazuje vstup osobám s příznaky onemocnění COVID 19.
  • Všichni účastníci  musí mít po celou dobu sněmu respirátory (s výjimkou doby pro podání občerstvení).
  • Každý se musí prokázat dokladem o očkování nebo dokladem o prodělání nemoci COVID 19 v posledních 180 dnech, popř. negativním PCR testem (nesmí být starší než 7 dnů) nebo antigenním testem (nesmí být starší než 3 dny).

 

OMS je povinen osoby které výše uvedené nesplní, nepustit na sněm. Desinfekce bude zajištěna ze strany OMS

Prosíme Vás abyste se zachovali podle těchto patření a předali tyto informace i Vašim delegátům.Zasedání Okresního sněmu ČMMJ, z.s., Okresního mysliveckého spolku Třebíč, který se uskuteční ve středu 27. října 2021 od 16:00 hod v kulturním zařízení Bažantnice (Bažantnice 462, 674 01 Třebíč).

Prezence účastníků bude probíhat od 14:30 hod.

Okresní sněm bude tvořen delegáty, z nichž každý bude disponovat minimálně 3 hlasy (včetně svého), které bude mít udělené na základě písemného zmocnění.

 

Materiály ke stažení:

Pozvánka na okresní sněm 2021

Zmocnění k jednání na sněm 2021

Návrh usnesení okresního sněmu 2021

 

Tři členové okresní myslivecké rady byli prozatím do funkce kooptováni, a proto jedním bodem programu okresního sněmu musí být i volba členů OMR – předsedy myslivecké komise, předsedy kulturně propagační komise a člena myslivecké rady. Informuji Vás o přijímání přihlášek na volbu uvedených členů rady. Vaše přihlášky můžete zasílat na email jednatel@omstrebic.cz nebo na adresu Bažantnice 462, 674 01 Třebíč. Upozorňuji, že v den konání okresního sněmu, tj. 27.10.2021, může podat návrh kandidáta již jen delegát sněmu a stejný den bude předložen delegátům seznam kandidátů. Navržený kandidát musí být na sněmu přítomen, případně musí být předložen jeho písemný souhlas s kandidaturou.

Materiály ke sněmu jsou v souladu se stanovami k nahlédnutí na sekretariátu OMS.

Podrobnosti

Datum:
27 října
Čas:
16:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Třebíč – Bažantnice
Bažantnice 462
Třebíč, Vysočina 67401 Česká republika

Pořadatel

Myslivecká rada