Zlatá srnčí trofej – národní finále

zveřejněno v kultura

V průběhu července zorganizovala ČMMJ pro kategorie A i B národní finále Zlaté srnčí trofeje. Ta proběhla opět formou dvoutýdenního soustředění, tentokrát v Bílých Karpatech pod Lopeníkem. Protože kapacita obou soustředění nebyla naplněna, mohli vítěze okresních kol doplnit další zájemci a také děti myslivců z oblastí postižených tornádem na Jižní Moravě.

Za náš okres tak, kromě vítězů okresního kola, jeli ještě další dva zájemci. Oběma vítězům okresního kola OMS Třebíč uhradil polovinu nákladů spojených s účastí.

Všichni čtyři naši zástupci si vedli velmi dobře a mezi těmi nejlepšími z celé republiky rozhodně obstáli a skvěle reprezentovali nejen náš OMS, ale také myslivecké kroužky, které navštěvují.

V kategorii B obsadil Vašek Chlanda celkové 23. místo ze čtyřiceti soutěžících. Vítězka okresního kola, Daniela Svobodová, se dostala mezi deset nejlepších. Její 9. místo je obrovským úspěchem!

V kategorii A, kde soutěžilo 31 dětí, se Lukáš Svoboda umístil na překrásném 16. místě. Mimořádného úspěchu dosáhl Jan Sedláček, který skončil těsně pod stupni vítězů na 4. místě.

Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho OMSu.

Výsledky je možno najít na:

https://www.cmmj.cz/nf-zst-2021-kategorie-a-je-za-nami/

https://www.cmmj.cz/kategorie-b-nf-zst-zna-viteze/