Zlatá srnčí trofej – národní finále

zveřejněno v kultura

Zlatá srnčí trofej – národní finále

V průběhu července a srpna se v rekreačním středisku Bílá v Beskydech konalo národní finále Zlaté srnčí trofeje. Nejprve proběhlo dvoutýdenní soustředění kategorie A, jehož se účastnilo 37 dětí a poté Bílou obsadilo 60 dětí kategorie B.

V našem okrese je o národní finále poslední roky velký zájem a tak, kromě vítězů okresního kola, jeli ještě další tři zájemci. Vítězům okresního kola OMS Třebíč uhradil polovinu nákladů spojených s účastí.

V kategorii A jsme měli jediného zástupce a to Martina Svobodu, který obsadil vynikající 7. místo. A to při své první účasti na národním finále!

V kategorii B soupeřili jednak zkušení absolventi předchozích ročníků Daniela Svobodová a Vašek Chlanda a také dva benjamínci této kategorie Jan Sedláček a Lukáš Svoboda, kteří patřili k nejmladším účastníkům. Vašek Chlanda obsadil v obrovské konkurenci 26. místo, Jan Sedláček 28. místo a Lukáš Svoboda 51. místo. Nejlepšího výsledku dosáhla Daniela Svobodová, která o jedno místo vylepšila loňské umístění a celkově skončila osmá.

Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho OMSu.

Výsledky je možno najít na:

https://www.cmmj.cz/narodni-finale-zlate-srnci-trofeje-kategorie-a/

https://www.cmmj.cz/narodni-finale-zst-kategorie-b/

Tomáš Sedláček